AANMELDEN

Een dagje meelopen?

Samen met uw kind kunt u een schooldag meelopen en kennismaken met het onderwijs van nu. Meld uw kind aan voor één van onze ‘Kom in de klas-dagen’. Wilt u weten wanneer de volgende ‘Kom in de klas’ is? Check onze Facebookpagina.

AANMELDEN
DOWNLOAD FORMULIER

Kom kennis maken!

Bent u benieuwd of uw kind zich thuis zal voelen op onze school? Vraag dan een oriënterend gesprek aan met schoolleider (interim) Els Drenth via 0297 – 593385 of directie@rkbsantoniusdehoef.nl. De gesprekken kunnen plaatsvinden onder schooltijd, zodat u de school ‘in bedrijf’ ziet.

Meld uw kind aan

Wilt u uw kind aanmelden voor de Antoniusschool? U kunt ook uw eigen gegevens achterlaten, dan nemen we zo snel mogelijk contact met u op.


  Privacy instellingen
  Wij maken gebruik van cookies. Daarmee kunnen wij onder andere verschillende opvragingen van pagina’s van de website combineren en het gedrag van gebruikers analyseren. Via onderstaande instellingen kunt u aangeven welke cookies u wilt accepteren. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies een deel van de functionaliteit van deze website niet beschikbaar kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens en de verschillende cookies vindt u in onze privacy- en cookieverklaring. Privacy Policy
  Youtube
  Laat inhoud zien van - Youtube
  Vimeo
  Laat inhoud zien van - Vimeo
  Google Maps
  Laat inhoud zien van - Google